- SAMSUNG

| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.3" (16.0 cm) |
| Цвят | Transparent |
| Други | Magnet |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Калъфът Clear Magnet има покритие против пожълтяване и отпечатъци, което предпазва твоя Galaxy и запазва оригиналния дизайн на телефона без следи, петна или промяна в цвета с течение на времето.
Гладките ръбове и тънкият профил на калъфа Clear Magnet го правят удобен за държане и лесен за носене, като същевременно осигуряват естествен и стабилен захват в ръката ти.Вградените магнити в калъфа Clear Magnet помагат за правилното подравняване на твоя Galaxy S26 при безжично зареждане.Можеш лесно да прикрепяш и откачаш разнообразие от съвместими магнитни аксесоари.Просто ги щракваш върху Galaxy S26 – без усилия.Защита, която усещаш. Стил, който показваш1
Преглед
Калъфът Clear Magnet има покритие против пожълтяване и отпечатъци, което предпазва твоя Galaxy и запазва оригиналния дизайн на телефона без следи, петна или промяна в цвета с течение на времето. Гладките ръбове и тънкият профил на калъфа Clear Magnet го правят удобен за държане и лесен за носене, като същевременно осигуряват естествен и стабилен захват в ръката ти. Вградените магнити в калъфа Clear Magnet помагат за правилното подравняване на твоя Galaxy S26 при безжично зареждане. Можеш лесно да прикрепяш и откачаш разнообразие от съвместими магнитни аксесоари. Просто ги щракваш върху Galaxy S26 – без усилия.2
1. *Всички аксесоари се продават отделно. Наличността от цветове и модели, и дизайнът на аксесоарите може да варират в зависимост от държавата, региона или оператора.
*Изображенията са симулирани и служат само за илюстрация.
*Размерите на логото за сертифициране по UL се изчисляват според теглото на кейса.
2. *Продуктът съдържа магнити. Поддържай безопасно разстояние, когато използваш предмети, чувствителни към магнитни полета, като имплантируеми медицински устройства или кредитни карти.
*При медицински устройства се препоръчва разстояние от поне 15 см. Консултирай се с лекар или с производителя на медицинското устройство за повече информация.
*Когато използваш магнитни аксесоари с този продукт, е възможно да възникнат смущения в работата на S Pen, автофокуса на камерата, компаса, безжичното зареждане и NFC.
*Изображенията са само за илюстрация и аксесоарите се продават отделно.
Функциите и техническите характеристики са точни към момента на пускането в продажба и могат да бъдат променяни без предизвестие.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Смартфони |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.3" |
| За продукти с размери | 6.3" |
| Цвят | Transparent |
| Цвят | Transparent |
| Подкатегория | Accessories |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Подкатегория | Accessories |
| Тегло | 0.03кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип калъф | Заден капак |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Прозрачен |
| Съвместим с MagSafe | Да |
| Стойка | Не |
| Съвместим с безжично зареждане | Да |
| Защита от падане (m) | 2.44 м |
| Водоустойчив | Не |
| Десен | Едноцветен |
| Тегло | 0.03кг |
Калъф Samsung Galaxy S26 Clear Magnet Прозрачен EF-CS942CTEGWW
Покажете зашеметяващия дизайн на новия си Samsung Galaxy S26, като същевременно осигурите неговата максимална защита с оригиналния калъф Samsung Clear Magnet. Този прозрачен калъф предлага перфектна комбинация от стил, издръжливост и усъвършенствана магнитна функционалност.
Ключови Предимства
- Кристалночист Дизайн — Изложете на показ оригиналната естетика на вашия Galaxy S26 с калъф, който предлага дълготрайна чистота и устойчивост на пожълтяване с течение на времето.
- Магнитна Съвместимост — Разполага с вградени магнити за сигурно закрепване към редица съвместими магнитни аксесоари и безпроблемно подравняване за бързо безжично зареждане.
- Подобрена Защита — Изработен от издръжлива пластмаса с покрития против пръстови отпечатъци и пожълтяване, осигуряващ надеждна защита срещу драскотини, мръсотия и леки удари.
- Тънък и Удобен Захват — Елегантният му профил и гладки ръбове осигуряват удобен захват и лесна преносимост, без да добавят излишен обем.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Производител | Samsung |
| Модел | EF-CS942CTEGWW |
| Съвместимост | Samsung Galaxy S26 |
| Тип калъф | Заден капак |
| Материал | Пластмаса (PC/TPU) |
| Цвят | Прозрачен |
| Магнитни Характеристики | Вградени магнити за магнитни аксесоари |
| Безжично Зареждане | Съвместим |
| Специални Покрития | Против пожълтяване, Против пръстови отпечатъци |
| Тегло | 61g |
| Макс. размер на екрана | 6.9" |
Какво има в кутията
- Калъф Samsung Galaxy S26 Clear Magnet Прозрачен EF-CS942CTEGWW
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













